План роботи

Якщо ви хочете, щоб педагогічна робота при­носила вчителеві

радість, щоб повсякденне проведення

уроків не перетворилося на нуд­ну,

одноманітну повинність, ведіть кожного вчителя

на щасливу стежинку дослідження.

Не буде вогника у Вас — Вам ніколи не запа­лити його в інших.

В. О. Сухомлинський

Ураховуючи той факт, що вчителі початкових класів продов­жують працювати відповідно до нового Державного стандарту початкової загальної освіти, МО вчителів 1-4-х класів у новому 2014/2015 навчальному році розв'язуватиме проблему «Створення сучасного інтерактивного середовища як умова форму­вання ключових компетентностей молодших школярів ліцею» і ставить перед собою такі завдання:

1.  Опрацювати основні державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів початкової школи і базові положення - Державного стандарту, що зумовлює чітке визначення ре­зультативної складової засвоєння змісту початкової загальної освіти;
  2.  Широко впроваджувати у практику роботи положення особистісно зорієнтованого і компетентнісного підходу, спрямованих на всебічний розвиток та виховання особистості че­рез формування в учнів повноцінних мовленнєвих, читаць­ких, обчислювальних умінь та навичок, бажання і вміння вчитися;
  3.  Продовжити вивчення вікових та психологічних особливостей дітей молодшого шкільного віку у нових соціальних умо­вах з метою кращого забезпечення ефективності навчально-виховного процесу;
  4.  Спрямувати роботу МО на становлення, розвиток і виховання особистості школяра, яка володіє високим пізнавальним по­тенціалом, здатної до самоорганізації, самоосвіти, самороз­витку і самовиховання.                                                                                                                                                                 ПЛАН РОБОТИ.docx (29,7 kB)
  • Інформація учителям
  1. Державний Стандарт початкової освіти